Menü
Sepetim

Sık Sorulan Sorular

LeoMode üyesi olmak tamamen ücretsizdir.

Evet, üyeliğiniz hemen aktif olmaktadır.

Evet, üye olmadan sipariş verebilirsiniz. 
Sepetinizi oluşturun “Satın Al” linkine tıklayın. Açılan sayfada “Üye Olmadan Satın Al” seçimi yapın. E-posta alanına güncel e-mail adresinizive adres adımında telefon numaranızı giriş yapmayı unutmayın. 
Üyeliğinize özel fırsatlardan ücretsiz üyelik fırsatı ile yararlanabilirsiniz.

“Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" ürünü teslim aldığınızdan itibaren 15 gün’dür. İade işlemlerinin başlaması için iade etmek istediğiniz ürünün 15 gün içinde depomuza ulaşması gerekmektedir.

  • İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir.
  • İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Örnek: ayakkabıları kutuları, gözlük, cüzdan vb.
  • Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD, kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

Banka havale ve eft yapabilirsiniz.