Menü
Sepetim
%20 İNDİRİM tüm ürünlerde Şimdi satın al

Spor, Medikal Ürünler

Marka: FreeCamp Model: KT51
ağırlık: 100 grürün içeriği:üçgensel bandajelastik bandajyapışkan bant ruloçengelli iğne 4 adetmakasağızdan ağıza maskebüyük boy bandajalkollü ped 4 adetantiseptik bez 4 adetdokuma olmayan bezyapışkan bandaj..
40 TL
Vergiler Hariç:40 TL
Marka: Soft Medikal Model: CH320B1
ürün adı: sıcak / soğuk pack - evrenselboyutu: 57.5 x 13.5 cmsoğuk terapisoğuk isırma uyarısıdirek vücut derisine ve 20 dakikadan fazla uygulamayın.jel-pack derin dondurucuda 1 ila 3 saat arası kullanıma göre tutulmalıdır.soğuk tedavinin etkili olması için ağrıyan veya sakatlanmış bölgeye 48 saat iç..
50 TL
Vergiler Hariç:50 TL
Marka: Soft Medikal Model: JRHB03
ağrı kesici hedef: başın ön, baş sırt, boyunmigren ağrısı, sinüs baş ağrısı, gerilim tipi baş ağrısı, stres, baş ağrısı ve genel baş ağrısı ağrı kesici: için rahatlama sağlarölçüler: 32 "uzun (çizelgesi), 5" geniş velcro şeritleriiçeren: 1 sıcak-soğuk jel paketi, 1 giyilebilir koruyucu kapaksoğuk te..
40 TL
Vergiler Hariç:40 TL
Marka: Soft Medikal Model: SH0207A
jel darbeleri ve basıncı önler.neodim mıknatıslar eylemlerini serbest bırakır ve ayrıca kuzey eksenini (sağ ayağı) ve güney eksenini (sol ayağı) geri yükler.bu tabanlıkların giyilmesi size refah ve rahatlama imkanı sunar.jel tabanlıkları eklem ve kaslar üzerindeki yatıştırıcı etkileri ile bilinen mı..
45 TL
Vergiler Hariç:45 TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Bildirim Modülü
Bildirimler...